15 Temmuz 2016 önce...

15 Temmuz 2016 öncesi yasal eylemlerin irtibat ve iltisak sebebi sayılamayacağı, ceza mahkemesinin mahkûmiyet hükmünün irtibat ve iltisak sebebi olarak kabul edilebileceği ve Ceza Mahkemesi kararının beklenilmesi gerektiğine dair İdare Mahkemesi kara...

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Likes
258 Görüntüleme
hukuksalyardim
(@hukuksalyardim)
Illustrious Member Admin
Gönderiler: 2279
Konu başlatıcı  

Ekte linkte yer alan İdare Mahkemesi kararında yer alan azlık oyu incelendiğinde 15 Temmuz 2016 öncesi yasal eylemlerin irtibat ve iltisak sebebi sayılmayacağı ifade edilmiştir, ceza mahkemesi mahkûmiyet hükmünün irtibat ve iltisak sebebi olarak kabul edilebileceği, bu sebeple ceza mahkemesi kararının beklenilmesi gerektiği ifade edilerek çoğunluk görüşüne katılınmamıştır, DAHA ÖNCEKİ PAYLAŞIMLARIMDA DA İFADE ETTİĞİM ÜZERE İRTİBAT VE İLTİSAK SADECE CEZA MAHKEMESİNİN MAHKUMİYET KARARI İLE ORTAYA KONULMASI GEREKTİĞİ YÖNÜNDE DANIŞTAY VEYA ANAYASA MAHKEMESİ KARARI BEKLEDİĞİMİ İFADE ETMİŞTİM, azlık oyları daha yokken bu görüşü savunuyordum, son zamanlarda çıkan azlık oyları ve siyaseten yapılan açıklamalar beklentimi güçlendirmektedir, azlık oyu ektedir;

https://dosya.co/32h0j6u1stn7/24_Azl%C4%B1k_oyu_banka_sendika.pdf.html

Alıntı

Cevap yaz

Yazar Adı

Yazar E-postası

Başlık *

Ön İzleme 0 Düzeltmeler Kayıtlı
Paylaş: